| Siminik a întrebat:

Am un Nokia X2-00 si pana acum cateva zile imi facea pozele in format jpeg, insa acum mi le face in format nrw. Stie cineva cum sa fac sa vad pozele in format jpeg? pentru ca in acest format nu mi le arata Dau fundita

1 răspuns:
| yamacry a răspuns:

Selecteaza cu mouseul poza dorita format.nrw dai click dreapta--> Rename si pune numele poza1.jpg sau orice nume doresti.jpg la final. o sa iti apara o fereastra de aprobare dai ok si asta e tot.