| Rizer a întrebat:

Ar putea ca sa imi blocheze cineva id de mess sau sa mi ia unele date de pe el si sa nu ma lase in pace? Pt ca m-am certat cu o persoana si ea
nu a stiut cine e(adica ca sunt eu), si mi-a spus ca o sa faca tot posibilul sa ma afle si sami afle unele date personale, si eu nu vreau.Imi facuse-mi alt id vroiam asa rad de el putin, atata tot.Ms

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Nu stiu daca exista aceasta posibilitate dar, consider ca acum dupa ce ai ras de acea persoana, ar fi frumos sa mergi si sa recunosti ca tu erai. Asa ar fi cel mai potrivit, din punctul meu de vedere.
Dupa aceea nu mai stai cu grija si nici persoana respectiva nu mai are nervi. tongue

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca a vrut doar sa te sperie.Nu iti face griji. Daca iti sparge parola sau altele, iti faci alt id si gatawinking

| REMiXDJ a răspuns:

Stai linistita, nu are cum, pe id-ul nou ce ti l-ai facut schimba datele cu unele la misto, si nu il mai folosi.si pe cel care al ai in yahoo banuesc foloseste-l dar pe invizibil si e bine si acolo sa vezi ce date ai publice la setari.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poate sa se bage in lista ta si sa faca ce vrea pe acolo... dar sunt ceva "security measures", asa se cheama, care, de exemplu, daca vrea sa-ti sparga careva parola, nereusind(ca daca incerci de 3 ori, a patra nu mai te lasa), tu esti anuntat.Cam atat, nu cred ca poti sa afli cine e, in caz ca nu sti sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu, odata ce ai intrat pe internet, poti fi localizat daca se doreste lucrul asta. Depinde cit de bun e cel care te cauta si de cit de bine stii tu sa-ti ascunzi identitatea. Din moment ce pui intrebarea asta, inseamna ca nu te pricepi, deci esti complet vulnerabil.