| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Are careva chef de vorba? Multi pupici

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Eu am o parere buna, ce, daca la 13-14 ani le place de unu de 19, unde e problema? Daca se plac, aia e. Oricum acum relatiile incep de pe la 13 ani la multi, deci ce mi-e ca se da la unu de 16 sau la unu de 19?!

111 răspunsuri:
| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mno,nu e ok, de unde stii ca sunt zodia taur? Imi da cu virgula, jur.
by the way mersi fain pentru tot, asemenea si tie

| Violleta2022 a răspuns:

Gata, ai terminat cu invatatul si te plictisesti?

| wildthing a răspuns (pentru denidenisa2139):

Cine stie cine esti tu... vreunul dintre veteranii site-ului, care s-a gandit sa se amuze un pic si joaca rolul noului venit in comunitate. tongue happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu

| denidenisa2139 a răspuns (pentru wildthing):

Chiar nu sunt.Acum cateva zile mi-am facut contul.Tot cautam intrebari pe internet si imi aparea acest site TPU si am stat sa ma gandesc si m-am gandittttt si pana la urma mi-am propus sa ajut si eu la randu meu asa ca mi-am facut cont

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Atunci spor la invatat!
Banuiesc ca ai gramezi de citit si invatat la 17 anisori.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

E din zodia cățea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Ce nu e ok? Am spus ceva greșit? laughing fiindcă si soră-mea și varul meu sunt tot asa, lui oricâte argumente i-as aduce tot pe a lui o tine pana la al 4-lea război mondial, e de neclintit.
Mno
Stai chill ca nu dau în Tarot laughing de multe ori instinctul masculin îmi spune multe despre cineva, chiar dacă e o persoana random.
Mi-o dat în schimb o tipa în cărți, si i-o ieșit 100 % vorbele despre ce am pățit candva din cauza unui pseudoprieten, și nu numai, mi-o căzut masca când am văzut cu cata precizie mi-o zis unele chestii, eram foarte sceptic cu scammere de genu, fain a fost ca mi-o dat de 2 ori gratis, alte vrăjitoare cer trandafiri sau alte chestii pe interes.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Chiar am de invatat, dar din pacate am notele de la 8 la 10, idk

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Atunci mai aprofudneaza ca sa cresti, daca este doar din pacate.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wowwwww,fain,ce noroc ai tu=)Si nu, nu ai spus nimic gresit

| Mayhem666 a răspuns:

O intrebare: "Ai mai avut cumva un alt cont aici pe TPU cam prin 2016-2017?"

Intreb pentru ca ai sunat exact ca o fata pe care o cunoasteam si cu care vorbeam pe atunci, plus, ai acelasi nume ca ea. Eu aveam alt nume de utilizator pe vremea aia si ma intelegeam super bine cu ea.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

E o idee buna, dar uneori parca mai ai nevoie si de o pauza, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Nu știu, dar tipa nu mai depresie nu o avea rolling on the floor ești cam sadic Adriane azi, nu prea esti în apele tale de metafizician happy

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mayhem666):

Chiar nu.E pentru prima data cand am cont pe acest site

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Pauzele le petreci cu familia, socializand cu ei!

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Din pacate familia mea e plecata din tara, iar eu stau singura...

| haileewatson a răspuns:

Pupici cu sclipici

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Suna-i si vorbeste cu ei, sau cu bunicii.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Urat,urat

| Mayhem666 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ah, ok, am inteles, mersi pentru raspuns oricum.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

E complicat

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai pentru ce

| denidenisa2139 a răspuns (pentru haileewatson):

Hehe

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Nu-i complicat, mai ales ca ei ca adulti nu trebuiau sa te lase singura in acasa, ca tu esti minora si trebuiesti supravegheata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

"Wowwwww, fain, ce noroc ai tu" - da, de aia sunt singur, depresiv si anxios, mersi pentru cuțit:)
Tu ești norocoasa, nu mai ce ti-ai făcut cont si deja atragi nu mai "pretendenți la titlu "
După ce dai 100 de răspunsuri, si după 10 zile devii membru senior pe TPU, atunci poți da pm ( mesaj privat la useri )

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sincer,poate sunt minora, dar au baza pe mine si mno, ma rog, mai vin in vizita niste prieteni de familie si stau aici o saptamana, ca mna

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze...nu am vrut, doar ca mno.

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ce baza poti avea pe o fetita care scrie necunoscutilor pe forumuri, ca vrea sa vorbeasca cu ei si la vara sa-i viziteze?
Eu ca mama, ma ingrozesc cand vad asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

"Urat,urat "
Ete eu nu te cred ca ai depresie, eu știu cum e un om cu depresie și anxietate în adevăratul sens al cuvântului. Dar ești o tipa cu un vibe bun, becks ce-i al tău e al tăuwinking