| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Are careva chef de vorba? Multi pupici

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Eu am o parere buna, ce, daca la 13-14 ani le place de unu de 19, unde e problema? Daca se plac, aia e. Oricum acum relatiile incep de pe la 13 ani la multi, deci ce mi-e ca se da la unu de 16 sau la unu de 19?!

111 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Ea a fost! Trebuie ținută în cușcă, nu mai are scăpare, ok,și-o spus punctul de vedere odată, de doua ori, dar sa lase oamenii sa se manifeste cum vor ei, e un dictator, asta ar fi în stare sa aducă al treilea război mondial dacă ar avea putere absoluta și ar vedea ca se înfiripa ceva între userii de pe TPU, fascism în toată splendoarea. Eu o las in pace, nu am treaba ei, dar sa fie mai degajata ca nu câștiga nimic cu atâta hate, tara arde, baba se piaptănă la pizdha

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

A pornit de la hlizeala ta naiva la comentariiile misoginului de nightclubber.
Asta a avut contul suspendat de cate ori, si prevad ca nici contul asta nu va fi in picioare prea mult, ca-l mananca limba sa jigneasca userii vechi, fiindca noi iis tim jocul murdar, ca se baga pe sub pielea fetitelor ca sa le amageasca si sa le atraga, asa cum face si cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Poate are par pe piept. E femeie bună, are toate calitățile, păcat ca ii bate inima rolling on the floor

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chill,gata,n-are rost

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iasmina nu sunt misogin, dar s-o saturat toată lumea de tine deja, nu te mai halește nimeni. Am invitat-o pe denisa sa ne vedem, deci nu sunt misogin, dar du-te și tine predici în alta parte, nu te pune cu mine ca îmi fac 200 de conturi si îți dau KO, lasă fata în pace sa facă ce vrea ea, ce simte ea. Demonstrează ca ești o doamna, ca ai 50 de ani și ești matura, ti-ai spus punctul de vedere e ok, dar gata ajunge, nu mai hartui lumea incalecate-ar toti cangurii din Australia aia. Fi mai cu dulceața, lasă arfele astea, lasă lumea sa fie libera, ai o mentalitate primitiva. Ce rezolvi dacă te iei de fata asta? I-ate de alea care fac toată ziua buna ziua only și stau în timpul orelor pe tik tok, i-ate de câteva milioane de persoane care nu au același sistem de valori ca tine. Stai cuminte, nu te mai consuma, ca nu impresionezi pe nimeni. Dovedește ca ești o doamna cu o educație bine primita, te comporți ca un copil care nu și-o primit alocația rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Gata,nu mai zic nimic happy
Trăiască comunismul

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Uite,nu are cum, nici nu ne cunoastem si nu sunt atat de proasta, zic si eu

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-o in voia ei...

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Hai sa-ti explic: nu trebuie sa fii proasta ca sa accepti invitatia unui barbat, doar naiva, pentru ca esti micuta si nu ai idee cine se ascunde in spatele unui nume de user.
In cazul de fata, fii foarte sceptica, fiindca userul smecher care intentioneaza sa agate fetite, foloseste tot felul de tricuri si povesti frumoase si mincinoase, doar ca sa te agate si evident ca nu-i convine ca-ti iau apararea si te pun in tema, fiindca ii este frica sa nu-si piarda prada.
Dupa cum vezi si tu, vocabularul lui se schimba dramatic cand nu mai este vorba de o fetita, se transforma in ceva urat, iar asta spune multe despre un barbat care vrea sa impresioneze o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

E paranoia. Chiar ti-am zis sa vorbești cu userul wild sa ii dai Facebook-ul sau ceva sa va cunoașteți, vorbește aiurea, nu sunt deloc în realitate asa cum crede comunista asta, toți vecinii mei au o părere foarte bună de mine, profii din liceu, sunt exact opusul, dar ea nu suporta sa ii spună careva adevărul în fata, cauta mereu sa bage raca și minciuni, o ajuns la menopauza e frustrata, si probabil suferă de autism având în vedere ca toată ziua la 50 de ani sta pe TPU,si hartuieste copiii cu dogmele ei comuniste și apuse, efectiv abuzează userii femeia asta, și da răspunsuri aiurea, când nu mai are argumente ataca ca și în cazul de fata, nu știu ce cauta specimene de genul asta pe platforma asta, dar eu nu o halesc, da răspunsuri total anapoda, ea vrea sa ii pună pe toti la punct care au o gândire diferita de a ei, mereu se ia de copii, își da aere pe aici, crede ca le știe pe toate dar de fapt nu știe nimic, se inspira de pe radio șanț sa ne arate noua cum sta treaba cu somnul și cu efectele somnului, delireaza efectiv, nici un psihiatru nu confirma ce spune ea, răspunde ca să facă puncte, altceva nu știe femeia asta decât TPU si se mai da mare doamna când ea da toată ziua cu hate asa cum ți-o dat și ție drept dovada. Nu vreau nimic de la tine, uită-te sus ca ti-am zis ca te potrivești cu userul ala si sa va cunoșteai în alta parte, nu are rost aici cu stația comuniști.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei,gata,stai calm.Stiu ca nu vrei nimic.Nu va mai jigniti, gata.Nu rezolvam nimic, dragilor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Maine poimâine o sa spună ca racolez fete de pe TPU rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am chef de vorbă

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja a inceput=)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Am văzut, nu merita atenție din partea nimănui aceasta femeie, pacat ca are o astfel de mentalitate având în vedere ca trăiește în Australia

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ehhhh,very good, very niceeee =)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Tu ești genul care rade chiar la orice?laughing
Ma mir cum de o încetat rolling on the floor

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daaaa si eu, uneori vad raspunsurile tarziu...

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| Utilizatorlove31 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau să vorbim ceva în privat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Utilizatorlove31):

Bine