| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Are careva chef de vorba? Multi pupici

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Eu am o parere buna, ce, daca la 13-14 ani le place de unu de 19, unde e problema? Daca se plac, aia e. Oricum acum relatiile incep de pe la 13 ani la multi, deci ce mi-e ca se da la unu de 16 sau la unu de 19?!

111 răspunsuri:
| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm,poate nu e chiar o depresie atat de idk, doar ca am trecut prin momente grele si de aici "a luat nastere"aceasta depresie, iar atacurile de anxietate le am destul de des din cauza gandurilor mai negatove

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

E mno, ce sa zic, am 17 ani, peste o luna fac 18, nu mai am 12 ani, sincer

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Aaa mi-ai spus urat,urat ca sunt singur, depresiv si anxios laughing asta e! Nu toți suntem norocoși, oricum nu ma las pana nu le inving, un înger ar putea sa ma readucă la viata, dar pe TPU nu cred ca o sa îl găsesc vreodată.
Nu o mai baga în seama pe jassmina ca e o cucuvea din iad frustrata, cu mentalitate comunista, mâine reînvie la aceeași ora

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Dupa cum scrii pe forum si incerci sa agati necunoscuti, nu as spune ca ai prea multa minte, sau mai mult de 12-13 ani.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar nu agat pe nimeni=)

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu una nu inteleg de ce unele persoane sunt atat de rele...Fa-ma sa inteleg.Probabil esti mai mare decat mine si sti mult mai multe

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Pai, intrebarea pusa de tine pe un forum online, chiar asta vizeaza, sa "agati" oamenii!
Si daca te uiti la raspunsurile tale, chiar te oferi sa-i vizitezi la vara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Da,te cred ca ai trecut prin momente grele, fiecare am trecut,dar pana la depresie e cale lunga,asa ca nu te mai autodiagnostica singura,depresia repet, este o boala foarte grava,tu esti plina de viata vad, și sociabila, asa ca relax,ca nu ai depresie. Anxietate asta e altceva, asta o poți învinge cu multă disciplina și seriozitate complet,fără tratament, ti-am dat câteva idei ce sa faci.
Vad ca te înțelegi bine cu userul wild,nu ii mai baga în seama pe ăștia, dai un Facebook ceva, sau un nr de tel și nu mai baga haterii ăștia în seama. Din ce vad, te potrivești cu elwinking
Eu credeam ca ai asa ceva, eu chiar caut o iubita cu anxietate, sau depresie, eu pe toată lumea pot sa ajut, dar pe mine mai greu, chiar am reușit sa îl scap pe unul de anxietate, ceea ce medicul lui psihiatru cu cele mai moderne tratamente nu o reușit.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok,poate nu am depresie.Nu ma potrivesc cu wild, nu cunosc, nu stiu nimic despre dansul.Nu caut un iubit.Caut doar prieteni, in acest moment.Hm,chiar daca am 17 ani te pot ajuta, probabil o sa incerc sa te ajut cand o sa ai nevoie de un sfat sau mai stiu eu ce

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca "ma ofer" sa ii vizitez, nu inseamna ca vreau sa "ii agat"?

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Ba tocmai, asta faci!
Nici o fata cuminte nu spune unui necunsocut ca vrea sa-l viziteze.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok,fie

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Iasmina asta aka Ioneasca nu își permite luxul sa fie rea, ea a fost indocrinata de părinții ei sa aibă concepții bolșevice, comuniste. O persoana rea, devine din prea multe frustrări acumulate de-a lungul vieții, se poate moșteni genetic de la unul din părinții, unele experiente o pot face sa devina foarte rece, și desigur probleme psihologice/psihiatrice. Iasmina e asa cu toată lumea nu doar cu tine, eu zic sa ii dai ignore ca are o mentalitate apusa. Femeie de 50 de ani îs pune mintea cu copiii.
Bre Iasmina lasă naibii copiii în pace, vexi-ti drecu de cangurii tai din Australia, lasă tu fata în pace sa agate pe cine vrea ea, nu te foote pe tine grija. Mereu ții lecții și predici, du-te și canta la alta masa ca nu avem mărunțiș pentru tine

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu iti sugerez sa te calmezi, n-are rost sa ti bati capul...Ca mno stii si tu ca unele persoane se ofenseaza din orice chichita

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

De o îmbrățișare calda am nevoie nu de sfaturi happy mersi, ești o scumpa oricum, te tzuc tataroaico.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Deja o arde prea aiurea femeia asta, de când o știu tot asa e, lupul moralist, sa o intereseze de pruncii ei nu de alte persoane, când nu mai are argumente da ignore, și e cam bolnavioara și analfabeta funcțional, se inspira de pe radio șanț rolling on the floor

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti ofer si o imbratisare, asemenea

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mvai,a fost cam dur, nu crezi?=)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Na, o stricat ioneasca tot fengshui-ul ca de obicei rolling on the floor
Trebuia sa ii dai ignore,nu știu cum o mai tine admina pe TPU,sa făcut si o petiție contra ei sa dispară și tot aici e, are ochi buni admina pentru ea, aduce trafic, toată ziua buna ziua o arde pe TPU, nu are viata personala, e o plaga pentru comunitate.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu se plictiseste, si a sta de vb e o pasiune printre altele, sa dezbati anumite subiecte si asa mai departe, nu trebuie sa te plictisesti ca sa vrei sa stai de vb.
Si daca e inteligenta nu se plictiseste, ca un om inteligent nu se plictiseste niciodata.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mosotti):

Amazing

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Eeee, de parca eu la 17 ani invatam cu gramada, tineam notele la un 6 si in rest imi vedeam de viata mea, depinde de om, ca daca invatai ca lumea, nu mai aveai prea mult timp liber.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))God,ce femeie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mosotti):

Pai, asta a spus cu gurita ei, ca se plictiseste!

| Mosotti a răspuns (pentru denidenisa2139):

Bine ca ti-ai facut cont si ca vrei sa ajuti, bravo.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Mosotti):

? Mersi fain

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

A zis, dar nu prea e asa cred, ii place vorba si cand nu s-ar plictisi, ce, cand se intalneste cu prietenii vb din plictiseala? Crede ca i-a venit sa vb din plictiseala, nu ca insasi dorinta de sta de vb e o alta activitate placuta, deci depinde cum vezi treaba.

| Mosotti a răspuns (pentru denidenisa2139):

Cu placere.

| Violleta2022 a răspuns (pentru denidenisa2139):

Habar nu ai tu cine-i asta care iti canta tie in stuna si ma musca pe mine de fund!
Asa, razi cu el ca-ti face bine si poti sa-l si vizitezi daca tot esti singura acasa, dar vezi ca s-ar putea sa ai surprize pe care le poti regreta mai tarziu, ca asta-i nu-i decat un lup in piele de oaie, putand fii pedofil, proxenet samd.

| denidenisa2139 a răspuns (pentru Violleta2022):

Wow,wow,wow,de unde pana unde la asemenea discutii?