| CezarinaLunaria a întrebat:

Are cineva idee ce simbolizează mai exact ULTIMUL ACT la Whatsapp?
Când scrie ultima dată sau când deschide aplicația? ...Sau când pornește netul?

Răspuns Câştigător
| Grigorica_Florin_2000 a răspuns:

Ultimul act inseamna cand o persoana iese dupa aplicație... Ai vazut ca la ptieteni arata... Ultimul act si ora? Asta inseqmna cand a intrat ultima oara pe aplicația.

2 răspunsuri:
| CezarinaLunaria explică (pentru Grigorica_Florin_2000):

Și dacă cineva își ascunde ultimul act...râmâne ultimul act precedent scris sau nu mai scrie deloc?

| Grigorica_Florin_2000 a răspuns:

Nu mai scrie de loc.