| dandrei a întrebat:

Are cineva un cont pe uk de lv 35-40 pe mental cu iteme buna pe el? Dau la schimb pe el cont pe SkyMetin2 lv 75 cu item buna pe el+cont pe ro tauru lv 9 ninja armura arc+6 scut+8 si 3 dovleci care sunt scumpi acumpentru oferte luati ID meu:Andrey_Andreyyy@yahoo.com

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pe uj dar ia metin2fun e si in romana si am eu un cont de 40-43 nu mai tin minte dar are cal iteme bune am ogramada de bani si acolo GM -ii sunt amabiliam sura cu armura buna aproape totul +9 vrei?

| dandrei explică:

Da vreau