| Nelutsa a întrebat:

As dori sa aflu cate filme cu razboi dinacelea cu cai de se lupta prin padure cu sabii. Daca aveti va rog sa imi dati si mie numele filmului sau linkul unde l-as putea vedea online.Plz

Răspuns Câştigător
| Herr a răspuns:

Pai, din cele care le-am vazut eu pot sa iti fac un top, si chiar merita.

1.Troia(Troy)
2. 300(300)
3.Gladiatorul(Gladiator)
4.Regele Artur (King Arthur)
5. Spartacus
6.Caderea Imperiului Roman(The Fall of the Roman Empire)
7.Alexander(Alexander)
8. Elena de la Troia(Helen of Troy)
9.Inima de leu(BraveHeart)
10. Ultimul samurai(The Last Samurai)

Acest top este unul facut de mine si astea sunt parerile mele despre filme. Pot fi pe alt loc in "topul filmelor de razboi"

Daca iti place si Sf-ul iti pot recomanda toate cele 3 parti din Stapanul Inelelor

Stapanul Inelelor : Fratia Inelului
Stapanul Inelelor : Cele doua turnuri
Stapanul Inelelor : Intoarcerea Regelui.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu unul