| CezarinaLunaria a întrebat:

Aș vrea, dacă se poate, să îmi răspundă doar cei serioși, fără chef de glume. Sunt anul 2 la o facultate pe care nu o îndrăgesc. Eu vreau să fac un master în poliție, dar nu știu prea multe despre ce trebuie făcut. Vreau ori la un departament de criminalistică, ori.un departament de copii dispăruți. Ce trebuie să fac mai exact să pot ajunge la una din aceste categorii? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce trebuie să fac mai exact să pot ajunge la una din aceste categorii? "

nimic, nu este așa ceva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există un departament de copii dispăruți. Criminalistica este o specialiate în sine. Un master se face după terminarea unei facultăți iar nu când ești în anul 2 la una.