| ~AleXa~ a întrebat:

As vrea sa am si eu messenger pe telefon dar cum? cat costa pe luna?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu costa nimic ca sa il descarci pe telefon! Costa traficul care il faci cu messengerul daca nu ai Wireless! Daca ai wirelles nu te costa nimic nici programul si nici traficul daca esti intr-o zona WI-FI!

| Mihai7best a răspuns:

Daca ai un telefon dotat cu functia de Wi-fi(wireless) e gratis atata timp cat primesti semnal. telefoane de genul sunt Iphone-urile, Samsung Galaxy S... etc

Răspuns utilizator avertizat