| Andreea_7493 a întrebat:

As vrea sa ma uit la un film interesant dar pur si simplu sunt in pana de idei! Spuneti-mi si mie niste filme de groaza bune care intr-adevar merita vizionate.Va multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| iulia_6060 a răspuns:

"Drag me to hell". l-am vazut acum cateva zile si e infiorator...sau "The house of the devil". aman2 sunt fabuloase.

9 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Uită'te la Shutter island sau The uninvited. Mie mi'au plăcut mult. dar dacă vrei neapărat ceva de groază uită'te la Drag me to hell... mie şi acum îmi dă fiori filmu ăla nail biting

| Firefly a răspuns:

Filme de groaza care chiar merita vizionate: (Eu le-am vazut si mi-au placut foarte mult, nu sunt filme scarboase, dar te sperie prin efecte si prin poveste)
Case 39
El orfanato
The ring
Stay Alive- super film
Silent Hill
The number 23 -Il recomand din toata inima
The others

Drag me to hell - l-am vazut si nu m-a inspaimantat deloc, dar te poti uita: e foarte scarbos si ...deloc infricosator, are niste efecte foarte slabe.

Vizionare placuta! :*

| paramore a răspuns:

Orphan e super tarehee hee

| Anca a răspuns:

Case 39, The Others.

| Andreea_7493 explică:

@malvynutza2 stiu site-ul ala cu ochii inchisi si toate filmele care sunt pe el. Mersi oricum eu doream un film pe care l-a vazut cineva si care merita ca asa pe siteuri gasesc si eu o gramada de filme

| Miss Sintetic a răspuns:

Friday the 13

venom

| dynuk a răspuns:

Cauta dimineata mortii... ii nasol

| qulamia a răspuns:

Paranormal Activity, The Fourth Kind, Pontypool (un horror atipic cu un scenariu foarte original).