| IubitoareaDePisici a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu ce cantareata romanca ar trebui sa aleg dintre :Elena Gheorghe, Ioana Ignat, Alessia, Feli sau Anda Adam si ce cantaret dintre :Liviu Teodorescu, Adi Cristescu, Uddi sau Dorian Popa? Scrieti-mi calitatile fiecaruia

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus, dupa cum le-ai stâlcit numele fiecaruia. Numai tu stii care iti place.

| HazelEyes77 a răspuns:

Tu stii pe care il preferi si mai ales de ce. Eu nu am favoriti printre cei pe care i ai enumerat tu asa ca nu pot sa ti descriu ce calitati au fiecare. Imi place un pic Feli -mai ascult uneori piese de ale ei dar in rest nu prea. Clar nu l as alege pe Dorian Popa sau mai bine zis Ken -papusa Barbie masculina.

| EcceHomo a răspuns:

Alessia fiindcă îl are pe vino-ncoa(ce) şi Dorian Popa fiindcă are dinții albi.big grin

| Jannah a răspuns:

Dragonu, Underman, Chimie, Samurai, Zmeu` Ninja`, Dragos Miron