| Paty7 a întrebat:

As vrea sa stiu. Ce tigari sunt mai slabe? Si cat costa. happy

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

La fel cum a spus si colegul mai bine cumperi tigare electronica dar nu chinezarie de 45 ron recomand un DSE.Cea mai buna solutie este sa nu fumezi, si la cea electronica este cam dubios unde se face solutia care se pune, poate fi facuta in lighean sau poate fi originala ambalajul la fel. Nocivitate :tigara analogica cea cu filtru este de 100 ori mai nociva. acum alegi Consumabile electronica vs analogica 1/5 pret 12 ron lichidul vegetal si cam 100 ron toate marafeturile si apoi poti pufai.ai si arome de pepeni dovleci ananas, nu mai put hainele a tutun

| Sonniiaa a răspuns:

Kent nanotek gri sunt slabe. Banuiesc ca in jur de 10-11 lei costa thinking