| EU_7772 a întrebat:

Ati fost la munca in Anglia?
Dar, in Italia?
Cu ce firma de recrutare si plasare a fortei de munca ati plecat, care firma este cea mai sigura?
In ce domeniu ati lucrat si in ce regiune din Anglia sau Italia?
Care erau conditiile de munca?
La ce nivel cunosteati limba engleza sau italiana cand ati plecat din tara la munca?
Ce suma v-a fost necesara la plecare (acte + transport)?

1 răspuns:
| clauss a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu ai incredere in firmele de pe net, te pun in tema ca am patit o, cel mai sigur e daca ai pe cineva plecat si sa ai unde dormi, iar ca suma undeva la 80 in Italia si 120 in anglia, cu autocarul. Banuiesc ca esti in cautarea unui loc de munca si esti disperat, mai mult nu stiu cu ce sa te ajut si eu sunt in situatia ta