| ina_4481 a întrebat:

Buna,aveti pisica in apartament... Voua va strica lucrurile prin casa? unele.dar va strica ceva? si spuneti-mi ce faceti ca sa fie cuminte si sa nu le mai strice?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Daca poti cumpara-i o casuta din aia pentru pisici care are si jucarii atarnate, nu stiu exact cum se numesc, pentru ca o sa-si ascute ghiarele acolo si avand si jucarii o sa aiba cu ce sa isi tina timpul ocupat si sa-si mai piarda din energie http://www.google.ro/......tp?/imgres vezi linkul care ti l-am dat ca sa stii la ce ma refer, gasesti si casute mai mici si iti spun sigur ca da roade ca asa am facut si eu cu pisica mea.numai bine!

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Orice pisica are tendinta sa isi ascuta unghiile, daca vrei sa nu ma zgarie mobila, canapelele, taiei unghiile, de taie putin varful sa nu ajungi la sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce anume iti strica si ce intelegi tu prin stricat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu am pisica momentan dar am avut cand eram mai mica si stiu ca era stricacioasa, la fel ca orice animal care il tii in casa. Dupa parerea mea animalele se cresc la curte.
Daca nu, trebuie sa il dresezi.