| Manescu_Anemona_1998 a întrebat:

Azi este foarte urat afara si ma plictisesc enorm ce ma sfatuiti sa fac?

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Citeste o carte, joaca-te pe calculator, uita-te la un film.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Uita-te la Pokemon

Răspuns utilizator avertizat
| Marianneftw a răspuns:

Cheama o prietene/un prieten la tine si stati de vorba, uita-te la un serial/film, citeste o carte, joaca-te un joc pe calculator.

Eu una nu ma plictisesc niciodata acasa, as putea sa stau toata ziua in varful patului si sa nu am nicio problema.

| Alexandraaaa08 a răspuns:

Sunt multe lucruri de facut chiar daca trebuie sa stai in casa. Poti sa te joci pe calculator sau daca ai surori/frati mai mici va puteti juca impreuna, daca iti place sa faci prajituri nu ar fi rau sa incerci ceva nou, un film si niste popcorn sau citeste o carte daca esti pasionata, ai putea sa iti faci curat in camera(in sifonier) sau daca vrei mai poti chema la tine prieteni sa jucati carti.