| kiss1 a întrebat:

Buna'
Care este adevaratul nume al vestitei cintarete ce face parte din trupa CASCADA? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Georgyana98 a răspuns:

Se numeste Natalie Horler, daca vrei iti mai dau informatii despre ea...doar asasadnăscuta la 23 Septembrie 1981, la Bonn), DJ Manian (AKA Manuel Reuter), precum şi Yanou (Yann), de asemenea, un DJ si producator. Născuta şi crescuta în fosta capitala vest-german, la Bonn de părinţi britanici, Horler a invatat sa traiasca intr-un mod tipic englez de viaţă. Mama ei, Christine, este o profesoara de limbă străină în timp ce tatăl ei, David, este un muzician de jazz care a cantat cu WDR Big Band la Köln. Crescand într-o casă cu un studio de înregistrare, Horler a început să se înregistreze in timp ce canta jazz, pop şi cântece din filme Disney, de la o vârstă fragedă, şi a fost determinata să facă o carierădin asta

sper sa fie bun numele. mi-a facut placere sa ajuthappy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeşte Natalie Christine Horler şi are 28 de ani.