| camay14 a întrebat:

Buna,care statut nu permite unui administrator de pe paginile de facebook sa nu stearga pagina si nici adminii? Stiu ca content creator nu permite adminului sa starga ceilalti admini, dar pagina o poate sterge big grin

1 răspuns:
| DenisaDeniiiTpu a răspuns:

Pai orice alt statut ai pune, decat administratorul si content creatorul poate posta ceva. Restul se ocupa de statistici, promovare, etc. Ai nu cred ca un content creator poate sterge pagini si nici adminii nu ii poate sterge. Adica doar administratorul poate face asta.
Sper ca te-am ajutat.