| HermioneLove a întrebat:

Buna
am o intrebare:Cum pot pune pe cineva admin/a la o pagina de facebook dar fara sa ma scoata si sa nu poata sterge nici o postare sau poza?
Stiu ca pot sa o pun CONTENT CREATOR ca asa nu ma poate scoate dar daca vreau si sa nu stearga nimic dar sa poata posta poza si chestii pe pagina dar fara sa le stearga! Cum sa fac? se poate? daca da cum?
fundaaaaaaaa!

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Nu se poate. Daca o pui admina o sa poata face exact aceleasi lucruri ca si tine: posteaza sau sterge, sa dea like sau unlike etc.