| amaadina a întrebat:

Care sunt cele mai bune ondulatoare de par, cat costa si de unde se pot cumpara din Arad?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu stiu neaparat din arad(pentru ca nu stiu zona-nu sunt de acolo) insa iti pot spune ca poti comanda pe net si sunt foarte bune eu mi-am luat placa de intins parul si sunt super multumita!

http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-ondulatoare-de-par.html

| adeana a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa incerci alte metode pentru ondularea parului. chiar daca obtii efectul mai greu si dureaza mai mult sa obtii buclele, parul tau are mai putin de suferit daca folosesti bigudiuri mari, moatze si solutii bune pentru fixare.
Un ondulator bun e destul de scump, il gasesti la mai toate magazinele mari gen altex, domo, flanco, media galaxy etc. Totul depinde de tine, cat de multi bani esti dispusa sa dai pe el.
Daca ai posibilitatea incearca si prin saloanele de coafura, care ocazional isi schimba aparatura si mai vand din ondulatoare sau placi. Aici poti avea noroc daca cunosti pe cineva intr-un salon.
Daca te hotarasti la un model, il poti cauta si pe net pe okazii si il poti lua la super pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune sunt cele de la Remington si au diferite preturi dar nu stiu de unde le poti achizitiona mai ales din Arad