| TAI a întrebat:

BUNA!
Care sunt pasii care trebuie urmati pentru a posta pe Facebook formula,, AM INCEPUT STUDIILE LA FACULTATEA...'', insotita de sigla facultatii?
Am adaugat pe profil, la studii, facultatea, dar nu pot posta aceasta formula pentru public.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a mai raspuns cineva. Din chenarul in care faci o postare, alegi life event/evenimente din viata> new school/scoala noua probabil> scrii "Am inceput studile"(daca nu este scris deja)> alegi facultate/college> cauti facultatea> selectezi data si postezi. Eu am Facebook-ul in engleza asa ca nu stiu exact cum apare in romana dar este foarte intuitiv.