| zBub a întrebat:

Ce ati alege: Telefon BlackBerry sau Telefon Samsung cu Tastatura Qwerty?

Răspuns Câştigător
| larymebesk a răspuns:

BlackBerry are o tastatura ff buna dar are un meniu cam dezordonat, iar Samsung cu tastatura Qwerty are un sistem de operare ff bun, dar un defect este ca pozele nu ies clar

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Samsung cu qwerty!
...ma enerveaza BlackBerry!

| andreea_6561 a răspuns:

As alege Samsung cu tastatura Qwerty

| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

BlackBerry
happy

| zBub explică:

Cred ca o sa aleg BlackBerry...Samsung cu touch screen si tastatura qwerty e frumos, dar am avut Corbi si era nasol cu touch-ul, asa ca aleg blackberry.Ms pentru raspunsuri :*