| Tiliciu_Beatrice_2000 a întrebat:

Buna!
Ce credeti că va pica anul acesta la romană, la bac? Mă refer la subiectul 3!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Globul meu de cristal cumparat de la chinezi spune ca va pica romanul interbelic. Dar mi s-a rasturnat un pic cand m-am ridicat de la masa si apoi mi-a indicat post-belic.
Dar e de la Yamaha, astia nu le fac asa bune, daca-s ieftine, ce sa faci.
Eu zic sa inveti romanul psihologic, asta mi-l indica cel mai des. In anul in care am dat eu Bacul tot asta am avut.