| mentholinks a întrebat:

Ce faceti? Azi i-am dat ignore unei utilizatoare care imi era draga fiindca a insinuat ca as fi libidinos. Credeti ca am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil ai încălcat regula de bază.
Nu te dai și nu faci avansuri de nici un fel fetelor de aici de pe site.
Pentru că nu le cunoști, nu știi cine sunt, nu stii ce vârstă au, nu stii care e situația lor, au prieten, sunt căsătorite sau pur și simplu n-au chef și le e silă să fie abordate.
Toți de aici suntem sub umbrela anonimatului, iar asta impune niște limite.

46 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

LIBIDINÓS, -OÁSĂ, libidinoși, -oase, adj. Care se lasă fără rușine stăpânit de pofta plăcerilor senzuale, desfranat, înclinat spre lascivitate.
poate din cauza asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, esti tâmpit? Si mai ceri si alte pareri.
Fata ti-a spus un adevar si a fost sincera, te a ranit la orgoliu?

O iei pe ur mele lui Ray rolling on the floor

| mentholinks explică (pentru mudokins78):

I-am spus ca vreau sa stau cu ea la masa in Paradis.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Deci si tu crezi ca sunt libidinos? De ce?

| mudokins78 a răspuns (pentru mentholinks):

Da ce? ..esti Bin Laden? care dracu paradis? nu vezi ca noi suntem aici pe pamant?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Libidinos = care discuta cu conotatii sexuale.Ma eu te inteleg ca e lipsa de ce trebuie.

Dar trebuie sa ai grija ce cuvinte scrii, ca te intelege gresit.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Si daca i-am spus ca vreau sa stau la masa cu ea asta implica conotatii sexuale? Poate. Oi fi eu tampit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Aia e, eu nu te inteleg de ce i-ai Dat ignor pentru un asemenea rahat

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi da ignor fetele din contra sunt topite dupa mine, nu uita ca citatul meu a fost intrebarea luni

| RAY a răspuns:

Sincer la cum vorbeai cu ea parca era obiect sexual, inteleg ca te manca rau dar nu considera fetele simple obiecte sexuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce ma? Esti tare amuzant laughingfetele doar rad de tine(sau obisnuit) macar pe dihanie i-a oferit o critica constructiva SilentRain.
Dacã m-as bagã pe combinatii cum te bagi tu, ar stramba din nas oricare fata de pe aici sau oriunde sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Incredibil ce gigolo esti tu, ne-ai lasa pe toti fara fete, ai deveni un fel de romeo, ce ai vrea sa plangem impreuna

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Eu am inteles altceva prima oara, acum am citit mai clar, nu trebuia sa-i dai ignor, ea nu a spus ca esti si ca nu suporta genul asta de persoane, citeste mai clar

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

"... eu nu inteleg de ce..."

A vrut sa se razbune din cauza ca se simte ranit big grin.

| Hammurabi a răspuns:

Și încă ceva. Faptul că facem miștouri și glumin între noi sau suntem sarcastici sau ironici, e cu totul altceva.
Dar trebuie să fi nițel atent la ce scrii și cum, că se poate înțelege altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Trece pana se insoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu. Eu recunosc ca sunt praf

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Haaa te-am prins, ma spionez! laughing)
Îmi dai 10 lei pentru treaba asta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred in evolutie, progresez, cu toti putem evolua, eu vreau sa slabesc apoi culturism apoi o sa vad de o iubita

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ce anominat ne cunoastem de un an raule

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Da măi, suntem câțiva care ne mai cunoaștem, dar la modul general, ținând cont că site-ul ăsta zice că are peste 1 mil. de useri...

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

E na din ala un milion nici 10% nu intra pe sit nici macar lunar, daca sunt 1000 pe zi nici atat

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Dacă eram eu barbatel o muiere nu scapă de mine, norocul tău ca nu îs

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu daca femeie eram o femeie independenta economic si libera, nu stiu daca as sta cu un barbat, o parte din mine este feminina

| Hammurabi a răspuns (pentru SilentRain):

Ai fi fost un bărbățel tare obosit și epuizat.

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Toată lumea e liberă daca nu are dosar penal, independenta economic poate, dar singura nu ai ai fii fost la cat tânjești tu după o relație... Ieșiai și cu Ghita, da știam deja de latura ta feminin, aia e preferata mea love struck

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu nu tanjesc dupa o relatie, las senzatia asta? tanjesc dupa slabire apoi o sa mai vad, eu la ce burtica am nici cu una oarba nu ma intalnesc, as vrea sa fac sex sa vad cum e asa de curiozitate atat, dar in prezent nu am banii plus ca mi frica sa iau hiv

| SilentRain a răspuns (pentru Hammurabi):

De aia exista Jack Daniel's, rezolva toate problemele

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce pot sa zic Ray, tare grea e viețișoara ta

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu e vorba de greutate, sunt multe persoane care merita lacrimi, eu nu cred ca merit, acele persoane nici macar nu se plang, am cunoscut un om care are diabet gradul 1 si de 4 ori iti face insulina, fara ia ar muri, asta e greu