| mentholinks a întrebat:

Ce faceti? Azi i-am dat ignore unei utilizatoare care imi era draga fiindca a insinuat ca as fi libidinos. Credeti ca am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Probabil ai încălcat regula de bază.
Nu te dai și nu faci avansuri de nici un fel fetelor de aici de pe site.
Pentru că nu le cunoști, nu știi cine sunt, nu stii ce vârstă au, nu stii care e situația lor, au prieten, sunt căsătorite sau pur și simplu n-au chef și le e silă să fie abordate.
Toți de aici suntem sub umbrela anonimatului, iar asta impune niște limite.

46 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

01. F.Charm - Adevaratele probleme feat. Oana Marinescu @ bY Profu

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Cunosc melodia, mda ai dreptate

| minrest a răspuns (pentru mentholinks):

E o neintelegere, ospatul mesianic nu e orgie; sper sa se clarifice situatia.

| Frank51 a răspuns:

Fratilor, este un fricking site de intrebari, de ce va pasa ce spun altii nu inteleg.

| Emma30555 a răspuns:

Poate ca ea a înțeles greșit ce ai vorbit tu cu ea, poate ca nu trebuia sa i dai ignor ci sa i explici cu ce a greșit

| Steregoi a răspuns:

Nu e o remarca grava ca sa ajungi sa ignori.

| GabiDumitrescu a răspuns:

A insinuat? Si ce, nu esti libidinos? Nu vad nici o rusine in a fi libidinos. In alta ordine de idei, esti o momiie, un papa-lapte, un natafleata! Ai dat ignore FIINDCA A INSINUAT ceva - chiar nu conteaza ce? Du-te si plingi intr-un colt acum! Nu, nu ai procedat corect, ca sa si raspund la intrebare.

| dumnezeu69 a răspuns:

Ai facut bine pentru ca nu trebuie sa te ''pui cu prostii''

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Muierile vor fi nemultumite daca sunt considerate obiecte sexuale. Muierile vor fi nemultumite daca NU sunt considerate obiecte sexuale. Oricum ai da-o, vor avea motiv sa se planga. Diferenta o face ca doare mai tare cand Nu mai sunt obiectificate decat atunci cand sunt. Motivul pentru care nu se vede asta este pentru ca respectivele muieri nu au ajuns pana intr-acolo incat sa simta pe pielea lor lipsa de dorinta din partea altora. Muierile nedorite agonizeaza infinit mai tare decat alea obiectificate. Sa fim seriosi, parca nu ai stii, muierile in secret se bucura ca au motiv sa se planga de ceva, mai ales cand sunt obiectificate. Muierile sunt in al 9-lea cer cand au motive multiple de indignare. Le defineste existenta laughing

| sofisis a răspuns:

Uhm...si ti-ai luat si jucariile si ai si plecat? Ce pueril...mai ales daca deja legasesi o amicitie cu ea aici.
E ca si cum mi-ar da mie Hammurabi ignore. In afara de faptul ca nu l-ar spala nici Dunarea daca ar intra in gura mea laughing) nu mi-ar da ignore pentru ca intre noi ne permitem anumite vorbe si sa trecem anumite limite de caterinca.
Tu poate ai insistat prea mult cu ceva. Sau poate inca nu legasesi o amicitie suficient de. nu stiu, puternica.
Te-ai comportat ca un baietandru razgaiat de maaaxim 10 ani.

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Deci sa n-o mai cer pe Hecate? sad

| Hosteanu_Diana_1980 a răspuns:

Ai procedat corect

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ar trebui să fii mai sigur pe deciziile tale.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Hammurabi):

Un milion de conturi, nu de useri!
Sunt unii avertizati care isi fac alt cont in minutul doi! Am demonstrat asla la administratie si mi-au dat drepate
Sunt conturi nefolosite de ani buni, deci nu se pune.
Daca te uiti pe lista celor avertizati inca de la ineput vei vedea ca nu au intrat de atunci
Cei activi sunt sub 10% dun cei ramasi!

| Fatamuntilor a răspuns:

NU trebuie sa ne ceri parerea sau iti justifici actiunile mai ales cand te afli in mediu online! Iar respectiva ar indrepatita sa zica asta, doar daca te cunoaste personal! Pana la proba contrarie care trebuie dovedita sunt doar presupuneri!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pana la proba contrarie care trebuie dovedita sunt doar presupuneri!

ce bine ar fi daca asa ar fi si in cazul altor lucruri, pana nu avem dovada clara sa nu credem