| lollopop a întrebat:

Deci...rolling on the floor
Mi-a zis intr-o zi ca vrea sa-mi arate ce a pierdut el fiindca este cu mine...
Asca ca mi-a dat poza unei fete...Chiar nu stiu cati ani avea, dar parea de 25.laughing. Oricum era cam grasa, si fardata mult.hee hee.
Apoi a iesit de pe mess.Mentionez ca este in Spania acum si nu putem vorbi decat pe mess.
Dupa ce a intrat eu i-am zis ca vreau sa ne despartim, si sa se duca la ea.Si i-am dat ignore.
Credeti ca e bine cum am procedat?
Adica voi credeti ca e normal sa fie cu mine si sa imi zica de alta?

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oricum nu ţineai la el şi nu simţeai nimic pentru el aşa că... mai contează? E foarte bine c-aţi scăpat unul de celălalt!

| Derye a răspuns:

Ma fato dar te'ai gandit ca el poate a vrut sa te faca sa te simti bine. Poate asta e felul lui de a'si manifesta sentimentele. Eu cred ca te'ai grabit cu concluziile, intai trebuia sa aveti o discutie, sa vezi ce simte.
Daca nu il iubesti, nu ii pierde timpul, dar il iubesti (repet IUBESTI nu tii la el, il iubesti! ) scoate'l de la ignore si discuta cu el.
Comunicarea e cea mai importanta!

| ATHOS a răspuns:

Ai procedat foarte bine! Nu asa se comporta un baiat educat.
Cred ca mai sunt destui baieti frumosi, destepti, educati, cu bun simt, ...in aceasta tara!
Bafta!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Geloasolaughing

| andradat a răspuns:

Foarte bine ai procedat. Unui baiat nu trebuie niciodata sa i te umilesti, trebuie sa isi dea seama ca esti puternica. El ar impresia probabil ca daca iti zice chestia aia, e smecher dar uite ca ai procedat cum trebuie si paaac i'ai dat ignore. Eu consider ca e bine ce'ai facut. Lasa, asteapta sa vina si sa iti explice fata in fata ce a vrut sa zica prin chestia aia, desi ma indoiesc ca va avea tupeul. Daca rezulta a fi o gluma proasta de a lui sau asa, si vezi ca el chiar te iubeste si isi calca pe origoliu si isi cere scuze si asa mai departe, te poti impaca cu el daca o sa mai tii la el. Eu zic, pana vine el in Romania sa iti vezi de treaba ta si sa te distrezi, ca fii sigura si el face la fel acolo. happy Succes pupici

| Laurici :x a răspuns:

Ai procedat ft binewinkingbravo tie! esti tare! bine i-ai facut! asa ii trebuie! ce tupeu pe el?!

| danielagoldica a răspuns:

Hai ca te considera o mare proasta si oricum nu are nici un respect fata de tine!

| Annie_3559 a răspuns:

Foarte bine ai procedat, sa stea cu ea daca tot asa mult si`o dorea.Pana ce vine el din Spania il uiti si poate o noua relatiesmug?:*pwpici:*

| Dobitoc a răspuns:

Ai procedat foarte bine.Nu merita sa-ti "bati" capul pentru el sau pentru oricine altcineva.

| jolie a răspuns:

Bine ai facut suferi mai putin daca v-ati despartit asa la distanta pana vine el din spania tu il uiti big grin

| Bianca_2742 a răspuns:

Este mai bine asa!

| Mjdolhfi a răspuns:

Ai facut foarteee bine.bravo ca ai avut si curaj.Multe nu au curajul astawinkingse lasa impresionate si intimidate.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu e deloc normal cum a procedat. dar e f gresit si reactia pe care ai avut'o tu.trebuia sa comunicati.sa ii dai ocazia sa se explice. poate atunci cand ti'a dat poza aia era vreun prieten bun pe id lui care vroia sa ii faca vreo farsa sau ceva de genul asta...cred ca ar fi trebuit sa ii dai ocazia sa se explice.acum e prea tarziu sa il mai bagi in seama tu si daca te iubeste o sa te caute el si daca face asta nu il respinge ci da'i ocazia sa spuna ce are de spshappy

| ashley26pink a răspuns:

Pai nu cred ca a zis asta cu rautate...adica s-a referit ca el te iubeste atat de mult incat lasa acea fata care (zice el) e frumoasa.

| adina_6125 a răspuns:

BRAVO! ai procedat foarte bine nu e deloc normal plus ca daca teae fi iubit nu sar fi gandit la alta fata

| IRI_5028 a răspuns:

Bv. bine ai facut.

| neynya_4078 a răspuns:

Ai procedat foarte foarte bine. Nu te merita.Altul la rand happy

| Lalala a răspuns:

Eu consider ca ai focut foarte bine
adica iti zice ce a pierdut ca era cu tine
un gest foarte urat
incearca sa nu te gandesti la el si sa il consideri trecutwinking
succes
[fundita?]