| mentholinks a întrebat:

Ce faceti? Azi i-am dat ignore unei utilizatoare care imi era draga fiindca a insinuat ca as fi libidinos. Credeti ca am procedat corect?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Probabil ai încălcat regula de bază.
Nu te dai și nu faci avansuri de nici un fel fetelor de aici de pe site.
Pentru că nu le cunoști, nu știi cine sunt, nu stii ce vârstă au, nu stii care e situația lor, au prieten, sunt căsătorite sau pur și simplu n-au chef și le e silă să fie abordate.
Toți de aici suntem sub umbrela anonimatului, iar asta impune niște limite.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Ce anominat ne cunoastem de un an raule

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Da măi, suntem câțiva care ne mai cunoaștem, dar la modul general, ținând cont că site-ul ăsta zice că are peste 1 mil. de useri...

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

E na din ala un milion nici 10% nu intra pe sit nici macar lunar, daca sunt 1000 pe zi nici atat

| Plato a răspuns (pentru Hammurabi):

Deci sa n-o mai cer pe Hecate? sad

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Hammurabi):

Un milion de conturi, nu de useri!
Sunt unii avertizati care isi fac alt cont in minutul doi! Am demonstrat asla la administratie si mi-au dat drepate
Sunt conturi nefolosite de ani buni, deci nu se pune.
Daca te uiti pe lista celor avertizati inca de la ineput vei vedea ca nu au intrat de atunci
Cei activi sunt sub 10% dun cei ramasi!

46 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer la cum vorbeai cu ea parca era obiect sexual, inteleg ca te manca rau dar nu considera fetele simple obiecte sexuale

| OrdanKarris a răspuns (pentru RAY):

Muierile vor fi nemultumite daca sunt considerate obiecte sexuale. Muierile vor fi nemultumite daca NU sunt considerate obiecte sexuale. Oricum ai da-o, vor avea motiv sa se planga. Diferenta o face ca doare mai tare cand Nu mai sunt obiectificate decat atunci cand sunt. Motivul pentru care nu se vede asta este pentru ca respectivele muieri nu au ajuns pana intr-acolo incat sa simta pe pielea lor lipsa de dorinta din partea altora. Muierile nedorite agonizeaza infinit mai tare decat alea obiectificate. Sa fim seriosi, parca nu ai stii, muierile in secret se bucura ca au motiv sa se planga de ceva, mai ales cand sunt obiectificate. Muierile sunt in al 9-lea cer cand au motive multiple de indignare. Le defineste existenta laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

A insinuat? Si ce, nu esti libidinos? Nu vad nici o rusine in a fi libidinos. In alta ordine de idei, esti o momiie, un papa-lapte, un natafleata! Ai dat ignore FIINDCA A INSINUAT ceva - chiar nu conteaza ce? Du-te si plingi intr-un colt acum! Nu, nu ai procedat corect, ca sa si raspund la intrebare.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU trebuie sa ne ceri parerea sau iti justifici actiunile mai ales cand te afli in mediu online! Iar respectiva ar indrepatita sa zica asta, doar daca te cunoaste personal! Pana la proba contrarie care trebuie dovedita sunt doar presupuneri!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pana la proba contrarie care trebuie dovedita sunt doar presupuneri!

ce bine ar fi daca asa ar fi si in cazul altor lucruri, pana nu avem dovada clara sa nu credem

| Frank51 a răspuns:

Fratilor, este un fricking site de intrebari, de ce va pasa ce spun altii nu inteleg.

| Hammurabi a răspuns:

Și încă ceva. Faptul că facem miștouri și glumin între noi sau suntem sarcastici sau ironici, e cu totul altceva.
Dar trebuie să fi nițel atent la ce scrii și cum, că se poate înțelege altceva.

| sofisis a răspuns:

Uhm...si ti-ai luat si jucariile si ai si plecat? Ce pueril...mai ales daca deja legasesi o amicitie cu ea aici.
E ca si cum mi-ar da mie Hammurabi ignore. In afara de faptul ca nu l-ar spala nici Dunarea daca ar intra in gura mea laughing) nu mi-ar da ignore pentru ca intre noi ne permitem anumite vorbe si sa trecem anumite limite de caterinca.
Tu poate ai insistat prea mult cu ceva. Sau poate inca nu legasesi o amicitie suficient de. nu stiu, puternica.
Te-ai comportat ca un baietandru razgaiat de maaaxim 10 ani.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ar trebui să fii mai sigur pe deciziile tale.

| Emma30555 a răspuns:

Poate ca ea a înțeles greșit ce ai vorbit tu cu ea, poate ca nu trebuia sa i dai ignor ci sa i explici cu ce a greșit

| Steregoi a răspuns:

Nu e o remarca grava ca sa ajungi sa ignori.

| mudokins78 a răspuns:

LIBIDINÓS, -OÁSĂ, libidinoși, -oase, adj. Care se lasă fără rușine stăpânit de pofta plăcerilor senzuale, desfranat, înclinat spre lascivitate.
poate din cauza asta?

| mentholinks explică (pentru mudokins78):

I-am spus ca vreau sa stau cu ea la masa in Paradis.

| mudokins78 a răspuns (pentru mentholinks):

Da ce? ..esti Bin Laden? care dracu paradis? nu vezi ca noi suntem aici pe pamant?

| minrest a răspuns (pentru mentholinks):

E o neintelegere, ospatul mesianic nu e orgie; sper sa se clarifice situatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, esti tâmpit? Si mai ceri si alte pareri.
Fata ti-a spus un adevar si a fost sincera, te a ranit la orgoliu?

O iei pe ur mele lui Ray rolling on the floor

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Deci si tu crezi ca sunt libidinos? De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Libidinos = care discuta cu conotatii sexuale.Ma eu te inteleg ca e lipsa de ce trebuie.

Dar trebuie sa ai grija ce cuvinte scrii, ca te intelege gresit.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Si daca i-am spus ca vreau sa stau la masa cu ea asta implica conotatii sexuale? Poate. Oi fi eu tampit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Aia e, eu nu te inteleg de ce i-ai Dat ignor pentru un asemenea rahat

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi da ignor fetele din contra sunt topite dupa mine, nu uita ca citatul meu a fost intrebarea luni

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ce ma? Esti tare amuzant laughingfetele doar rad de tine(sau obisnuit) macar pe dihanie i-a oferit o critica constructiva SilentRain.
Dacã m-as bagã pe combinatii cum te bagi tu, ar stramba din nas oricare fata de pe aici sau oriunde sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Incredibil ce gigolo esti tu, ne-ai lasa pe toti fara fete, ai deveni un fel de romeo, ce ai vrea sa plangem impreuna

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Eu am inteles altceva prima oara, acum am citit mai clar, nu trebuia sa-i dai ignor, ea nu a spus ca esti si ca nu suporta genul asta de persoane, citeste mai clar

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

"... eu nu inteleg de ce..."

A vrut sa se razbune din cauza ca se simte ranit big grin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Trece pana se insoara.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu. Eu recunosc ca sunt praf

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Haaa te-am prins, ma spionez! laughing)
Îmi dai 10 lei pentru treaba asta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cred in evolutie, progresez, cu toti putem evolua, eu vreau sa slabesc apoi culturism apoi o sa vad de o iubita

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Dacă eram eu barbatel o muiere nu scapă de mine, norocul tău ca nu îs

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu daca femeie eram o femeie independenta economic si libera, nu stiu daca as sta cu un barbat, o parte din mine este feminina

| Hammurabi a răspuns (pentru SilentRain):

Ai fi fost un bărbățel tare obosit și epuizat.

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Toată lumea e liberă daca nu are dosar penal, independenta economic poate, dar singura nu ai ai fii fost la cat tânjești tu după o relație... Ieșiai și cu Ghita, da știam deja de latura ta feminin, aia e preferata mea love struck

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Eu nu tanjesc dupa o relatie, las senzatia asta? tanjesc dupa slabire apoi o sa mai vad, eu la ce burtica am nici cu una oarba nu ma intalnesc, as vrea sa fac sex sa vad cum e asa de curiozitate atat, dar in prezent nu am banii plus ca mi frica sa iau hiv

| SilentRain a răspuns (pentru Hammurabi):

De aia exista Jack Daniel's, rezolva toate problemele

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce pot sa zic Ray, tare grea e viețișoara ta

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu e vorba de greutate, sunt multe persoane care merita lacrimi, eu nu cred ca merit, acele persoane nici macar nu se plang, am cunoscut un om care are diabet gradul 1 si de 4 ori iti face insulina, fara ia ar muri, asta e greu

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

01. F.Charm - Adevaratele probleme feat. Oana Marinescu @ bY Profu

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Cunosc melodia, mda ai dreptate

| Hosteanu_Diana_1980 a răspuns:

Ai procedat corect

| dumnezeu69 a răspuns:

Ai facut bine pentru ca nu trebuie sa te ''pui cu prostii''