| Blackwoman27 a întrebat:

Ce nota ati luat la simulari(Evaluare nationala a8a)? Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se pare că la nivel național este un adevărat dezastru!
Pa, pa.

| Blackwoman27 explică (pentru Legiuitoarea):

Din cate am citit doar 36% au luat peste 5 la matematica si 72% la romana.Si eu am luat o nota mica la amte, iar la romana am luat 7.30, avand in vedere ca nu m-am pregatit aproape deloc la romana si au fost si subiectele destul de grele mi se pare o nota cat de cat acceptabila, pe cand la mate nici nu vreau sa ma gandesc laughing!

| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Am luat 8 la română și 2 la mate. straight face

| Blackwoman27 explică (pentru MissDevilish666):

O doamnee! Si eu care credeam ca luat putin la mate, am luat 3.60 si 7.30 la romana (aici pot sa zic ca depinde mult de profesorul care iti corecteaza, daca ii place lucrarea ta, scrisul, exprimarea etc.)A fost foarte greu la mate! sad

| MissDevilish666 a răspuns (pentru Blackwoman27):

Da,a fost greu la mate dar am înțeles că examenele vor fi mai ușoare happy.