| AleDia a întrebat:

Ce parere aveti despre "Constientizarea propilor greseli"?

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Este foarte necesar ca sa constientizezi greseala facuta, altfel tot le vei repeta.

Vorba lui Albert Einstein: Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Bine, te intoarce pe calea cea buna.

| irbis a răspuns:

Daca-ti consitentizezi propriile greseli, poti sa le corectezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o modalitate mai dureroasa de a invata ceva sau poate nu, acum depinde si de tine ca persoana cat de mult esti dispus sa nu o mai repeti...

| motolo9ve a răspuns:

cred ca e foarte important sa constientizezi ce ai facut/in legatura cu greselile tale