| Curious2 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre psihologul canadian Jordan Peterson?

3 răspunsuri:
| StrongHeart a răspuns:

O parere foarte buna, e foarte inteligent si curajos, are dezbateri in care ii face praf pe cei cu care discuta aducand argumente solide si are niste lectii interesante pe YouTube.

| Curious2 explică (pentru StrongHeart):

Sunteti de sex feminin sau masculin?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu stiu nimic despre el dar in Biblie scrie asa ca un copil de sex masculin s-au de sex feminin mosteneste trasaturi de la ambii parinti inclusiv psihicul, IQ-ul, trasaturi fizice, starea sufleteasca bun/rau cum vrea Dumnezeu.