| Bernoullie a întrebat:

Cine a dat intr-a 8a simulare la matematica pentru evaluare nationala? Unde ati luat mai mult la simulare sau la examen?

Răspuns Câştigător
| tzze a răspuns:

Majoritatea am dat simulare, cel putin asa mi se pare normal.Depinde de la persoana la persoana, eu am avut cam aceeasi nota, diferenta cateva sutimi. Emotiile au fost muult mai mari in timpul evaluarii, cand stiam ca nu am cale de intoarcere si ca trebuie sa dau tot ce am invatat! Multa bafta la examen, sper sa iei rezultatele mult dorite.