| anonim_4396 a întrebat:

Cine este reprezentant oriflame din Targu Mures? preferabil din cartierul Tudor?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Categorie gresita; aici se pun altfel de intrebari.

| v9 a răspuns:

Poti deveni chiar tu! Te-ai gandit vreodata ca din pasiunea de a te ingriji, de a te aranja ai putea face banuti? Oriflame iti deschide portile unui Univers nou. Incearca si tu!
Investitia este 0! iar castigul creste pe masura ce dedici mai mult timp acestei afaceri.

Cu Oriflame ai ocazia să câştigi bani în trei moduri:

1. Faci economie când cumperi produse Oriflame;

2. Câştigi din vânzările către prieteni şi cunoştinţe prin promovarea catalogului;

3. Câştigi prin crearea unei echipe cu care să-ţi poţi mări vânzările.

Ca reprezentant ai discount din valoarea comenzii :

50 lei - 249, 99 lei = 23% reducere

250 lei - 499, 99 lei = 30% reducere

>500 lei = 40% reducere

Te astept in echipa!