| Zulicious a întrebat:

Buna happy! Cine se pricepe sa editeze poze foarte bine si ma poate invata? Adica stiu si eu chestii generale, dar vreau sa iasa bine poza atunci cand o editez.Deci e cineva dispus sa ma ajute? :*

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Cel mai bine ar fi sa mergi la cursuri, dar poti gasi aceasta informatie si pe internet sub forma tutorialelor.
http://www.youtube.com/watch?v=lptzuef8CAE

Succes!

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Depinde in ce program vrei sa editezi..Eu lucrez in photoshop si ma pricep putin daca vrei te pot ajuta dar cel mai indicat e sa cauti tutoriale pe net, acolo gasesti tot ce vrei.