| anonim_4396 a întrebat:

Buna :) Cine stie cum as putea face o imagine aproape ca asta: http://www.shareimage.ro/images/2n3ec453akc5kcxaf65n.jpg
Doar ca as vrea sa adaug eu un text si diverse simboluri si sa le fac sa arate ca in acea imagine. Daca ati putea sa-mi ziceti sau sa-mi dati un link catre un tutorial... (PS: am photoshop CS6 in pc)

FUNDAA

1 răspuns:
| chuckmanson a răspuns:

Salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee