| Skittles19 a întrebat:

Colectioneaza cineva seria Comorile Pamantului? Ce parere aveti despre aceasta serie si informatiile oferite? Dar despre esantioanele furnizate?
Astept niste pareri
Cu prietenie,
Flaviii happy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!happy
Desigur ca unele informatii sunt folositoare, dar sunt si multe chestii in plus.Colectionez si eu.
Bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte frumoase si foarte dragute. eu ma uit la ele in fiecare zii. sunt informatii foarte folositoare si utile in scop geologic. trebuie sa le colectionezi si tu. sunt superbe si valoroase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatile sunt foarte folositoare din revista afli multe lucruri noi si interesante, esantioanele sunt REALE si foarte frumoase am limerit pana acum numai pierte mari si foarte frumoase au culori intense si pietrele (semi)pretioase au cristale mari si frumoase Cu drag izabella