| iuga09 a întrebat:

credeti ca as putea face bani online facand sondaje de opinie ( pe un anume site) va rog ziceti-mi daca stiti vreun site de genu

Răspuns Câştigător
| alitzzy a răspuns:

Eu folosesc ClixSense [ http://csl.ink/tHu ] si scot frumos bani de buzunar din el.
Trebuie sa dai click pe reclame sau sa completezi chestionare. E chiar lejer. Îmi platesc adesea comenzile online cu sumele retrase de aici.
Sondaje de opinie gasesti la sectiunile Surveys si Offers.

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Oarecum da, pe daedalus. Dar îți trebuie o invitație. Lasă-mi un mesaj privat cu adresa de email, dacă vrei.

Ideea e că îți vine un sondaj la câteva zile sau chiar mai mult, și trebuie să îl completezi în aceeași zi. Altfel, se duce. Majoritatea sondajelor duse la capăt sunt plătite cu 1 euro ( 100 puncte). Când se adună 10 euro, poți să îi trimiți pe card.