| D0zzz a întrebat:

Cum ajung de la salajan la colegiul national i.l Caragiale? Ma refer, merg pana la titan cu 102 si iau 335, si cate statii merg? Ma lasa aproape de liceu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vii cu 335 de l u din salajan,dp multe statii,o sa treci si p langa stad dinamo,care este p partea dreapta,o sa ajungi la restaurantul perla,intr- intersectie mare,apoi imediat, dp rest perla, care la fel se afla pe partea dreapta cum vvii u cu autobuzul, o sa faca autob statie in fata unei biserici,(partea dreapta) aici cobori, pentru ca vizavi este caragiale, ai grija la trecerea de pietoni, care este mai incolo!