| anonim_4396 a întrebat:

cum ar trebui sa incep o conversatie cu o fata pe care nu o cunosc si nici ea nu ma cunoaste? mi se pare draguta si de aia as vrea sa incerc sa fiu cu ea laughing dau funda laughing)

Răspuns Câştigător
| DorinSkt a răspuns:

Salut!
Depinde de tine aici, ii poti spune "Buna" si intreba simplu "Ce faci?", si de aici te descurci tu.
Sau, daca iti e rusine sau ti se pare nasol, cauti o pagina cu un scop dragut, o rogi sa te ajute cu un like, iar tu in schimb ii promiti unul la poza de profil happy (Dai si tu vreo 2 - 3 like-uri sa observe ca iti place de ea), si ii poti spune ca e draguta si daca are chef de vorba.
Succes!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prima data trebuie sa incepi sa o saluti si apoi, cat mai repede, sa te prezinti.

| ileana199669 a răspuns:

Cu: "Buna.Ce faci? Da-mi voie sa ma prezint. eu sunt cutarica etc"