| Rizer a întrebat:

Buna
Cum as putea sterge mesajele private pe toate odata? Se pot sterge toate odata si primite si trimise adica ma refer ca la telefonul mobil?
mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti.numai daca le iei pe rand.

4 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Depinde de telefon. De ex la nokia 7310 - meniu - mesaje -stergere mesaje si apoi ai: dupa mesaj sau dupa dosar (primite/trimise/ciorne) sau toate mesajele.

| Rizer explică:

M-am referit pe TPU nu pe tel meu mobil!

| I'm just me a răspuns:

Nu cred ca merge

| ubitzika a răspuns:

Da se poate dai la mesaj si dai stergere totala si se sterg toate adica la mine asa e sper ca te am ajutathappy