| kAps UNikA a întrebat:

BUNA! cum ati petrecut Anul Nou?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Cu Sadoveanu, la Hanul Ancutei! Si nu glumesc deloc:au venit formatii muzicale din toata Moldova, de la Focsani pana la Suceava iar gazdele au adus chiar un actor ce semana la chip cu Sadoveanu si care, din cand in cand ne aducea aminte, in dulce grai moldovenesc, replici din povestirile din timpul Ancutei de odinioara. Iar Ancuta de acum, incostum popular si opinci, ne servea la masa vin din Tara de Jos(Vrancea)in ulcele de lut!

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Foarte bine, acasa cu un grup de prieteni, haios si distractiv

| Cryssy a răspuns:

Buna. happy Foarte bine, a fost cel mai frumos revelion pentru ca am fost alaturi de cea mai importanta persoana din viata mea (iubitul meulove struck).

| Jonsdottir a răspuns:

WoW laughing De la 2:30 pana la 3:30 mi s-a taiat filmul, nu stiu ce am facut in ora aia straight face De dormit, nu am dormit laughing ca la 4 m-am culcat

| GreenSky a răspuns:

Am fost la inmormantarehee hee
Ciudat, nu?

| Aries90 a răspuns:

La cineva acasa cu catsiva fosti colegi din gimnaziu. happy Tu?

| oana23madrid a răspuns:

Buna acasa la televizor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placut, tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acasă, în familie dar cu multă tristețe că am pierdut-o pe mama din buna voință a doctorilor. Niște călăi.
La mulți ani în noul an!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr