| musterrl a întrebat:

cum fac sa sterg niste intrebari puse de mine? va rog raspundeti, va multumesc

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu poti sa stergi intrebari. Poti sa ii trimiti un mesaj Ralucai, admin TPU pe privat sau sus cu un click pe CONTACT.

4 răspunsuri:
| lololololol a răspuns:

O rogi pe Raluca, ii trimiti un mesaj. Doar ea poate face asta. (RalucaTPU)

| Cryssy a răspuns:

Singura nu poti sa le stergi. Dar poti sa ii trimit mesaj Ralucai si cred ca te va ajuta.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu poţi să ştergi întrebările puse de tine. Poţi doar să apelezi la administratorul site-ului şi să ceri să îţi fie şterse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se mai zice la cochilia de unde iese fluturele?