| Lolll a întrebat:

Cum imi pun si eu o poza?
Fundita primului raspuns.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagineprofil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Unde vrei sa pui o poza? Pe TPU? Intra aici http://www.TPU.ro/site-users/edit/
si vezi ca in josul paginii ai -> Selecteaza imagine profil si Rasfoire. Da click pe Rasfoire si incarca o poza din calculator apoi da click pe -> SALVEAZA PROFILUL.
Succes!

| pisicutablue a răspuns:

Editare profil
mai jos in dreapta selecteaza imag de profil

| extremex1 a răspuns:

Dai la editare profil---->alege fisier---->iar apoi iti alegi o fotografie din calculatorul tau