| beatryce123 a întrebat:

Cum ma pot inregistra in "Second life Romania"?

Răspuns Câştigător
| roksy a răspuns:

Second life Romania este un forum facut de romani, adevaratul joc este strain uite siteul http://secondlife.com/? v=1. 1 dai la join now si completezi datele respective, problema e ca iti trebuie card ca sa ai bani, date despre cardul tau.

8 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......ubesc.html

dupa ce vezi asta nu ai mai vrea sa intri ...primul motiv este bani, dupa cum spune si @Roksy, trebui sa ai card cu bani reali pentru a intra in acest site/joc/ce o fi pana la urma.

| Spawny24 a răspuns:

Cred ca aici: https://join.secondlife.com/? lang=en-US

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii secon life romania si dai acolo sus register

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu pe ce lume (1st, 2nd, 3rd life) traiti voi, dar in second life-ul in care eu activez din 2007 nu e obligatoriu sa platesti pentru inscriere, e o taxa lunara/trimestriala/anuala optionala cu care ai niste facilitati.Asa ca nu mai induceti oamenii in eroare.

Ca sa te inscri intri pe secondlife.com si creezi cont, dupa care downloadezi platforma, o instalezi si enjoy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am avut second life dar mai vreau unul pentru ca candimi cumpar haine imi apar ca niste cutii sau pungi depinde in mana pe cap ma ajutati si pe mine va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mie orice nume as scrie zice ca imi trebuie litere si numere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, nu stiu.as vrea si eu dar nu pot.imi pare atit de rau.la stiri spune ca e super

| Cristinel_Andrei_1995 a răspuns:

As vrea sa ma inscriu si eu dar nu stiu cum sa fac va rog ajutati-ma