| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cum se face un Ice-Coffee din ala la plic?
Stiu ca se amesteca praful cu apa, dar se mai adauga si zahar?
Ma gandeam ca stiti voi un alt mod de preparare.
(e vorba de plicuri dinalea de la Jacobs cu gust de >mentahappy

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Daca il vrei simplu, doar adaugi apa rece peste praf si amesteci. Nu e nevoie de zahar, pentru ca are deja.

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Iti zic retzeta mea si-mi iese suuuperhappypui in blander3-4 cuburi de gheata, torni peste lapte cat sa pluteasca gheata, pornestiblanderul si torni incet praful din plic.lashi cateva secunde sa se amestece si o sa-ti iasa o spuma si un icecofee superwinking