| Ellenna a întrebat:

Buna big grin E cineva reprezentant la Giada Rome? happy

3 răspunsuri:
| Ellenna explică:

Eu sunt reprezentant la Giada Rome de luna trecuta si am avut comenzi. La inceput imi era teama ca nu auzisem de firma aceasta big grin La "Margo Cosmetics" te poti inscrie chiar daca esti minor?

| IMISSYOUBABY a răspuns:

La giada rome e misto si preturile sunt mici, sunt reprez

| Aryanna91 a răspuns:

Eu am fost dar am renuntat din cauza ca nu am avut clienti suficienti! sunt insa inscrisa la o firma noua Margo Cosmetics! au si discounturi mari, dau si cadouri, transport gratuit si plus de asta au produsele la niste preturi ff accesibile