| anonim_4396 a întrebat:

:D
Nu ma mai pot intra pe yahoo :-? uitati ce imi apare http://postimage.org/image/5l646982p/ ma puteti ajuta? funda!:D

4 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Scrie id-ul cum trebuie, poate ai uiata parola, daca scrie ca e blocat trebuie sa astepti cateva zile, si mie mi s-a intamplat. Nu stiu cate zile, vreo 4.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este de la internet. big grin

| Strumpfi a răspuns:

Ai dat pe troubleshoot? Asta se refera ca nu ai conexiune la net. Poate ti-a iesit cablul de la net, sau daca ai wireless poate nu te-ai conectat
Succes!:*

| Cristiana_3603 a răspuns:

Este o problema de la internet cu siguranta, verifica conexiunea net-uluiwinking