| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu socializezi in adolescenta, nu mergi la petreceri si esti mai retras, ce se va intampla pe mai tarziu?

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Anxietate sociala si/sau pierderea increderii de sine.

| RAY a răspuns:

Daca te adaptezi asa vei fi mereu, si fetele nu o sa te caute si o sa fi depresiv si multe chesti, totul are un sens in viata, ai gura vorbeste, fa-ti prietenii, du-te la chefurii traieste viata ca e unicata si e a naibi de scurta

| neutrino a răspuns:

Vei fi la fel si vei suferi mult.

| J0B0MAT a răspuns:

Nimeni nu poate spune ce se va intampla in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa vei fi si cand vei fi mare si iti va fi mai greu sa vorbesti cu altii, posibil. Daca toti din jurul tau sunt genul de oameni care fac acele chestii, nu prea ai ce sa vorbesti cu ei