| Dllk_Bogdan_2002 a întrebat:

Buna,dati-mi o idee de vlog, va rog, mersi.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Numai tu mai lipseai dintre toti lipsitii de inspiratie care fac lumea sa se simta prost ca sunt din aceeasi specie. Adica n-ai voce si nu stii nici un cantec dar nu poti tine gura inchisa. Cica - Daca tac, o sa creada lumea ca sunt prost. Daca vorbesc se vor convinge de asta.

| HKr22 a răspuns:

O idee buna de vlog ar fi ca tot se apropie craciunul poti vorbi despre cadouri sau adevaratul inteles al craciunului si multe altele