| Lupuleasa_Mihai_1999 a întrebat:

Bună de ce nu mai arata cartoon network la televizor prin cablu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca firma de televiziune nu are acest canal in grila de programe e normal sa nu il vezi.Du-te la ei si intreaba.Ce firma si unde e asta, TELEMONT Borca?

| Fatamuntilor a răspuns:

La cel de firma platesti cablul?
Poate a scos-o din grila, da telefon la relatiii cu clientii!
Si vezi ca sunt mai multe pachete, mai multe optiuni cu diferite programe!

| Anonimuserr a răspuns:

Depinde la ce provider de furnizare a serviciilor de televiziune prin cablu ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate trebuie sa platesti pentru postul asta ca sa-l ai. Si mie mi-au scos HBO-ul nenorocitii.

| Lupuleasa_Mihai_1999 explică:

Nu prea înțeleg la ce te referi, sunt la TELEMONT Borca