| CurcubeulColorat a întrebat:

De la care plante la Barn Buddy primesc cel mai mult credit (monede din acelea rosii)?

5 răspunsuri:
| dydyutza_1888 a răspuns:

PLantele nu iti pot da credite :*

Le poti face facand cupa la florile aleawinking

Te` pup dragutsa:*

funda?:X

| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy

Cred ca te referi si cum faci creditethinking

Pai trebuie sa faci cupa -> vezi langa locul unde aranjezi ferma este si o cupa mare dai acolo si te descurci u

ca sa faci mai multe credite fa cupa la:

Orhidee

Trandafir

Iris

Dafodil [ sau cum se numeste big grin]

orice numai la floriwinking

Succes! [ funda? :*]

ps -> la orhidee si trandafir iti da 1, 000

| CurcubeulColorat explică:

Bineinteles ca ma refeream la trofee pentru ca stim cu totii ca nu putem primi credit de la plante decat la trofee de aceea nu am mai scris.Niciun raspuns nu m-a multumit de aceea le-am votat pe toate ca fiind folositoare.desi...si inca ceva. nu numai la orhidee si trandafir primim 1000 ci si la cocos.am primit eu dar ma interesa sa mai stiu si alte plante, la care, facand trofeul sa primesc mai multe monede rosii. Oricum multumesc!

| Loriicel a răspuns:

Nu poti primii credite de la plantewinking. Eu am facut credit cumparandul sau facand trofee nu toate iti dau credit dar unele da.winking Daca ai nevoie de vecini si pe facebook si hi5 baga id lory_lorik06. Sper ca te-am ajutat:X. fundita?[-o

| moniket25 a răspuns:

Nu se poate nu exista plante